[ Geri Dön ]

 

 

 

Neden Sigarasız Web Sayfası!

 

Sigarasız Web Sayfası Smoke Free Web Site

 

 

Sigaranın, bu işten para kazananlardan başka, hiç kimseye faydası yok! Aksine kısa ve uzun vadede hem içene hemde pasif içiciler olarak bilinen "duman altıcılara" bilimsel olarak kanıtlanmış birçok ciddi zararları var.  İşte somut kanıtlar: Dünyada her yıl sigaradan ölen insan sayısı yaklaşık 5 milyon!  Bunun anlamı her 6,5 saniyede yaklaşık 1 kişi ölüyor.  Yani siz bu satırları okurken bir kişi sigaradan dolayı ölüyor. 

 

Türkiye'de ise 30 milyon kişi sigara içiyor ve her yıl sigaradan ölen insan sayısı yaklaşık 120 bin kişi!  Bu sayı Türkiye'de trafik kazalarında ölen insan sayısının nerdeyse 3 katı!  Maddi olarak ülke ekonomisine getirdiği yük ise 3 milyar dolar..  Oldukça düşündürücü...

 

Sen de web sayfanı "Sigarasız Web Sayfası" yaparak, bu anlamsız alışkanlığa karşı sembolik de olsa   duyarlılığını gösterebilirsin.  Aşağıdaki "Sigarasız Web Sayfası" amblemlerinden birini ücretsiz indirerek web sayfana yerleştir lütfen.

 

 

Sigarasız web sayfası amblemini web sayfanızda ücretsiz kullanabilirsiniz.  Amblemleri indirmek için amblem üzerinde sağ fare tuşu ile tıklayarak "resmi kaydet-Save picture as..." seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

               

                 (50x50 pixel, 1.46 kB)

 

 

            (120x54 pixel, 1.83 kB)

 

 

            

            (195x60 pixel, 2.19 kB)

 

 

           

       (260x80 pixel, 2.98 kB)

 

 

Dünyanın ilk sigarasız web sayfası Malkaya Köyü Web Sayfası için tıklayın

 

 


 

Sigarasız Web Sayfası Smoke Free Web Site

 

 

[ Geri Dön ]